Biblioteka w Baranowie oraz Biblioteka Gminy Puławy w programie „Akademia Orange dla bibliotek”

Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Puławach z siedziba w Górze Puławskiej także w tym roku wzięły udziału w programie „Akademia Orange dla bibliotek” organizowanym przez Fundację Orange.

 

 

 

 

 

 

 

 

Biblioteka w Baranowie otrzymała dotację finansową (darowiznę celową) w kwocie 895,01 zł. Dotacja ta pozwoliła na zapewnienie bezpłatnego dostępu do Internetu wszystkim czytelnikom zarówno w bibliotece w Baranowie jak i Filii w Śniadówce. Poza tym biblioteka wykorzystała darowiznę na zakup pomocy dydaktycznych przybliżających obsługę i wykorzystanie komputera. Biblioteka dzięki temu finansowemu wsparciu mogła także poszerzyć swoją działalność edukacyjną i pokazać jaką rolę może pełnić bezpłatny dostęp do Internetu w pracy i w życiu codziennym. Każdy czytelnik może liczyć na fachową pomoc w obsłudze i korzystaniu z komputera i internetu.

 

Biblioteka w Górze Puławskiej otrzymała dotację finansową (darowiznę celową) w kwocie 2 395, 00 zł. Dotacja ta pozwoliła na zapewnienie bezpłatnego dostępu do Internetu wszystkim czytelnikom oraz stworzenie bibliotecznej strony www.