„W królestwie bajek Ewy Szelburg-Zarembiny” – konkurs plastyczny

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach z okazji 120. rocznicy urodzin Ewy Szelburg-Zarembiny ogłosiła powiatowy konkurs plastyczny na projekt okolicznościowej zakładki do książki pt. „W królestwie bajek Ewy Szelburg-Zarembiny”. W konkursie wziąć mogą udział uczniowie szkół podstawowych (klasy I-VI) z terenu powiatu puławskiego. Głównym zadaniem tego plastycznego wyzwania jest wykonanie jednej zakładki w dowolnym formacie i w dowolnie wybranej technice. Tematyka zakładki powinna nawiązywać do twórczości Ewy Szelburg-Zarembiny, pisarki której biografia nierozerwalnie związana jest z powiatem puławskim. 

Termin składania prac – do 30 kwietnia 2019 roku. 

Prace konkursowe należy dostarczyć do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach osobiście lub wysłać pocztą tradycyjną ( ul. 6 Sierpnia 5, 24-100 Puławy), albo złożyć w swojej bibliotece gminnej. Na odwrocie pracy należy umieścić: imię i nazwisko, wiek autora, dane kontaktowe: adres i telefon.

Zachęcamy wszystkich uczniów do podjęcia wyzwania, na zwycięzców czekają nagrody – bony prezentowe do salonów sieci Empik. 

Więcej szczegółów REGULAMIN

Szczegółowe informacje można uzyskać również pod nr tel. 81 886 14 74 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pbpulawy@onet.pl .